Language: bfs.lv latviski
Language:

Druka un pakalpojumi

Kopš 1995. gada BFS ir vieta, ko izvēlas profesionāļi, lai saņemtu visaugstākās kvalitātes foto drukas, attīstīšanas u.c. foto pakalpojumus

Baltijas Foto serviss veiksmīgi darbojas foto nozarē kopš 1995. gada.

Foto druka. Klasiskajā fotoprocesā izmantojam Noritsu HD37. sērijas iekārtu, kas Jūsu fotogrāfijas ļauj izdrukāt par 40% augstākā izšķirtspējā (640DPI) kā mūsu konkurentiem. Turklāt izmantojam visaugstākās kvalitātes ķīmiju un fotopapīru, katru fotogrāfiju individuāli koriģējam pirms drukas. Uzzināt sīkāk par foto druku.

Dokumentu foto. Nofotografējies un saņem savus foto dokumentiem 3 minūšu laikā! Jebkurai vīzai, identifikācijas dokumentam vai apliecībai. Izgatavosim Tavas fotogrāfijas precīzi pēc vēstniecību vai iestāžu prasībām. Foto iespējams saņemt gan kā izdruku, gan elektroniskā formā pēc nepieciešamajiem parametriem. Uzzini sīkāk par dokumentu foto.

Filmu attīstīšana. Attīstam krāsainās, melnbaltās un pat diapozitīvās filmas. Skenējam un sūtam elektroniski. Uzzini sīkāk par filmu attīstīšanu.

Lielformāta druka. Vēlies izgatavot savu iemīļoto fotogrāfiju lielākā formātā? Piedāvājam lielformāta foto druku. Fotogrāfijas varam uzlīmēt uz pamatnes, nolaminēt, ierāmēt. Uzzini sīkāk par lielformāta druku.

Filmu un attēlu skenēšana. Skenējam gan negatīvus, gan attēlus, uzlabojam un atjaunojam tos. Kvalitatīvi ieskenēsim gan zīmējumu, gan antīku negatīvu uz stikla plates. Uzzini sīkāk par filmu un attēlu skenēšanu.

Fine Art papīrs. Dažreiz, īpašos dzīves brīžos, nepietiek ar parasto foto papīru. Piedāvājam vairāk nekā 30 dažāda veida fine art inkjet papīrus. Varam drukāt pat uz bambusa vai rokas lējuma papīriem. Uzzini sīkāk par Fine Art papīriem.

Fotogrāfiju restaurācija. Atjaunojam izbalējušas krāsas, trūkstošas detaļas, retušējam putekļus un skrāpējumus. Liela pieredze šāda veida projektos. Uzzini sīkāk par fotogrāfiju restaurāciju.

Fotogrāfiju noformēšana. Reizēm perfektam efektam vajag papildus akcentus. Bieži, it sevišķi lielākām fotogrāfijām, iesakam tās līmēt uz pamatnes, laminēt, likt āķīšus karināšanai. Uzzini sīkāk par fotogrāfiju noformēšanu.

Fotogrāmatas. Piedāvājam foto grāmatas foto kvalitātē. Tās būs klasiskā fotoprocesā tapušas fotogrāfijas, kas saliktas grāmatas veidolā. Pretstatā ar tintes printeri drukātām fotogrāmatām, šīs spilgtumu nezaudēs nekad un ir praktiski nesaburzāmas. Ātri izgatavošanas termiņi (līdz 24h!), augsta kvalitāte, ērta izveide. Uzzini sīkāk par fotogrāmatu izgatavošanu.

Kanvas apdruka. Vēlies eksponēt savu fotogrāfiju uz kanvas? Piedāvājam visaugstākās kvalitātes inkjet kanvas druku un nofromēšanu. Ātri termiņi, augsta kvalitāte. Uzzini sīkāk par kanvas apdruku.

Mūsu ieteikums

Režģis Sarakstu

24 lapā

15 Prece(s)

Mūsu ieteikums

Režģis Sarakstu

24 lapā

15 Prece(s)