Language: bfs.lv latviski
Language:

Baltijas Foto Serviss piedāvātās norēķinu iespējas

 

Maksāt skaidrā naudā vai ar karti saņemot preci kādā no mūsu filiālēm

Skaidrā naudā vai ar karti iespējams samaksāt tikai saņemot pasūtijumu vienā no uzņēmuma diviem veikaliem:

  • P. Brieža 3, Rīga
  • Dzelzavas 51, Rīga

Lūdzu norādiet, ka vēlaties saņemt kādā no veikaliem, eveikala darbinieki sazināsies ar Jums un paziņos, kurā dienā prece būs saņemama Jūsu izvēlētajā veikalā.

 

Maksāt tiešsaistē izmantojot norēķinu karti vai internetbanku (maksājuma iniciācija).

Par precēm un pasūtijumiem iespējams norēķināties arī ar maksājumu kartes vai internetbankas palīdzību. Šis pakalpojums pieejams tad, ja esat iespējojuši karšu norēķinus izmantojamai kartei (parasti internetbankā. Pakalpojumu nodrošina AS SEB Banka sadarbībā ar Everypay. Iespējams noreķināties ar Mastercard vai Visa norēķinu kartēm kā arī izmantojot SEB, Swedbank internetbanku.

 

Maksāt ar bankas pārskaitījumu

Ja izvēlēsities saņemt preces piegādes punktā vai saņemt tās ar piegādi, nepieciešams samaksāt par precēm pirms to piegādes ar bankas pārskaitījumu. Izmantojas AS SEB banka pakalpojumus. Izvēloties šo norēķinu veidu lūdzu sagaidiet, kad uzņēmuma pārstāvis sazināsies ar Jums un nosūtīs avansa rēķinu pa epastu vai faksu.

 

Pirkums līzingā

Piedāvājam iegādāties preces līzingā, izmantojot Aizdevums.lv vai Lateko līzings pakalpojumus.
Aizdevums.lv izmantošanas gadījumā klients aizpilda aizdevums.lv mājaslapā kredīta pieteikumu, tas tiek izskatīts, ja pieteikums tiek apstiprināts, tad klients saņem preci kopā ar līgumu un rēķinu par pirmo iemaksu.
Lateko līzings izmantošanas gadījumā, izmantojot klienta datus, uzņēmuma pārstāvis aizpilda līzinga pieteikumu. Pēc tam, kad tas apstiprināts, klients saņem preci, paraksta pieteikumu un līgumu, kā arī tiek paņemta klienta pases kopija un klientam izsniegts rēķins.

 

Piegādes termiņi

Piegādes laiks dažādām precēm ir atšķirīgs, tādēļ eveikalā izmantojam krāsainas emblēmas, kas ļauj nojaust aptuvenos katras preces piegādes termiņus.
Prece pieejama 3-7 darba dienu laikā - Prece pieejama noliktavā, to iespējams saņemt šai pašā dienā
Prece parasti pieejama 2-3 nedēļu laikā. Sazinieties, lai noskaidrotu precīzus piegādes termiņus. - Prece gaidāma piegādātāju noliktavā, parasti pieejama 2-3 nedēļu laikā, taču vislabāk sazināties ar eveikala darbiniekiem, lai noskaidrotu konkrētus piegādes termiņus
Prece uz pasūtijumu. Sazinieties ar mums, lai noskaidrotu precīzus piegādes termiņus. - Preci iespējams speciāli Jums pasūtīt. Veiciet pasūtijumu eveikalā, vai sazinieties ar eveikala darbiniekiem un precizējiet konkrētaās preces piegādes termiņus.
Piegāde