Language: bfs.lv latviski
Language:

Kāpēc izgatavot fotogrāmatu Baltijas Foto Servisā? Lūk, pieci iemesli!

 

1. Fotogrāmatu izgatavosim ātrāk kā citi drukas uzņēmumi.

Mūsu standarta laiks fotogrāmatas izgatavošanai ir viena diena, taču nepieciešamības gadījumā to varam veikt dažu stundu laikā. Ja meklē pēdējā brīža dāvanu, nesatraucies - paspēsim!

 

2. Fotogrāmatas drukājam uz īsta fotopapīra.

Fotopapīrs, ko izmantojam fotogrāmatu drukā, ir tāds pats kā mūsu fotogrāfijām - arhīva kvalitātes, īsts fotopapīrs. Tas saglabās krāsas un asumu gan šodien, gan pēc desmit, gan simts gadiem. Šis fotopapīrs ir radīts, lai to apskatītu bieži un cītīgi, tāpēc tam nekaitēs ne mazuļu rokas, nedz ballītē izlieta kafija.

 

3. Fotogrāmatu druku uzmana meistari ar pieredzi un trenētu aci.

Pavisam godīgi varam teikt, ka biežākā klientu reakcija ir “oho, izskatās vēl labāk kā datorā! Tik koši!”

Visnotaļ likumsakarīgi, jo neviena fotogrāmatas lapa netiek drukāta bez rūpīgas korekcijas, lai Jūsu fotogrāfijas izskatītos, cik labi vien iespējams.

 

4. Fotogrāmata ir viegli papildināma.

Gredzenu formāts, ko izmantojam savām fotogrāmatām, ļaus lapas pievienot vai izņemt ārā. Turklāt tās nodrošina grāmatai izturību un ilgmūžību, un ja kāda lapa netīšām sabojājas vai izkrīt no muguriņas, to ātri un viegli varēsim pievienot atpakaļ.

 

5. Fotogrāmata ir vienkārši izveidojama.

Viss, kas Jums ir vajadzīgs, ir vāciņu izvēle un intuitīva datorprogramma, ko piedāvājam lejupielādei bfs.lv. Tālāk tikai atliek izvēlēties no dizaineru veidotiem fotogrāfiju izkārtojumiem, ievietot tajā savas fotogrāfijas un nosūtīt mums!

 

Fotogrāmatu vāciņu izvēli un cenas meklē šeit!

 

Lejuplādē vienkāršo fotogrāmatas programmu!Kā izveidot fotogrāmatu

Fotogrāmatu cenasFotogrāmatas vāku izvēle