Language: bfs.lv latviski
Language:
  • Foto druka online

    Pasūti foto druku online un saņem ar kurjeru vai uz vietas P. Brieža 3

  • Filmu attīstīšanas pieteikums

    Piesaki filmu attīstīšanu tiešsaistē un saņem skenējumus vai attīstītās filmas

Video jaunumi izstādei Riga Photo Show

12.11.2014

 

Jaunais Samyang 50mm/T1.5 VDSLR objektīvs
Gaišs manuālā fokusa objektīvs ar 8 lapiņu diafragmu. VDSLR versijā ir plūstošā diafragmas regulēšana un follow focus piedziņas zobiņi gan diafragmai, gan fokusēšanai.


Genesis ESOX 2-asu stabilizators GoPro kamerām.
Genesis Esox ir divu asu stabilizators Gopro 3, Gopro 3+ un Gopro 4 kamerām. Vairs nav nepieciešamas dārgas un smagas stabilziācijas iekārtas, lai uzņemtu video bez raustīšanās. Stabilizatoram ir divi elektriskie motori un žiroskopiskie sensori, kas precīzi un efektīvi stabilizē video. Komplektā iekļauti standarta akumulatori (modelis 16340), ar kurām stabilizators darbojas ~2h. Komplektā arī lādētājs, kuru iespējams lietot izmantojot to pašu vadu, ko Gopro kameras lādēšanai.
Genesis Esox izgatavots no alumīnija - ierīce ir viegla, bet tai pat laikā izturīga un ilgmūžīga. Genesis Esox ir ārkārtīgi vienkāršs un pašsaprotams lietošanā, vienkārši ieslēdz to un filmē, nav nepieciešama papildus apmācība. 2 gadu garantija.

Genesis Esox 2 asu GoPro žiroskopisks stabilizators

Genesis modulārā slaideru sistēma
Izgatavoti no alumīnija, ir viegli, bet tai pašā laikā ļoti stabili un neieliecas uzliekot pat smagas kameras. Modulārā sistēma kombinējama no 100cm taisna elementa un pusapļa elementa (kameras ceļš - 131cm). Izmantojot speciālu savienojumu, iespējams kombinēt šos elementus veidojot tieši sev piemēroto kameras gājienu. Katra detaļa iegādājama arī atsevišķi un izmantojama kā atsevišķs elements. Katram slaiderim komplektā iekļauta soma.

Genesis modulārā slaideru sistēma

Genesis modulārā slaideru sistēma

« Atpakaļ
© Developed by CommerceLab