Language: bfs.lv latviski
Language:
Root Catalog

Hoya UV Pro1 Digital 55mm UV filtrs

Hoya UV Pro1 Digital 55mm UV filtrs

€27,90

Artikuls: UVPD55

SKU: UVPD55

Pasūtāma prece

Pasūtāma prece

+ -

Apraksts

Details

UV filtrs ar digitālo vairākslāņu pārklājumu, kas novērš gaismas atstarošanos no matricas, matēts, zema profila, melna alumīnija rāmis, īpaši piemērots platleņķa objektīviem. Speciālais pārklājums padara filtru izturīgāku pret fiziskiem bojājumiem un daudz vieglāk tīrāmu. Aizsargā no UV stariem, kalpo kā objektīva aizsargfiltrs.

Hoya UV Pro1 Digital UV filtrs ir kvalitatīvs aksesuārs, kas paredzēts, lai aizsargātu objektīvu un novērstu ultravioleto (UV) gaismas ietekmi, samazinot nevēlamo dūmakainību ainavās, kas var ietekmēt attēla kvalitāti. Tas ir īpaši piemērots digitālo kameru lietotājiem, kas vēlas nodrošināt skaidrus un kontrastainus attēlus, vienlaikus aizsargājot savu objektīvu no skrāpējumiem, putekļiem un pirkstu nospiedumiem.

Hoya UV Pro1 Digital filtrs ir izgatavots, izmantojot augstas kvalitātes materiālus, kas nodrošina skaidru un precīzu attēla pārnešanu bez kvalitātes zudumiem. Tas bloķē UV gaismu un tam ir minimāla ietekme uz attēla kvalitāti, nodrošinot dabiskas krāsas un kontrastu. Tāpat tas samazina nevēlamo dumakainību un nevēlamus gaismas atstarojumus.

Hoya UV Pro1 Digital filtrs ir aprīkots ar daudzslāņu dzidrinājumu, kas nodrošina labu gaismas transmisiju. Filtra korpusa konstrukcija ir izturīga un viegla, tāpēc to ir viegli uzlikt un noņemt, kā arī pārnēsāt.

Filtra diametrs: 55 mm
Materiāls: Optika ar daudzslāņu dzidrinājumu
Pārklājuma veids: Multi-Coated
Filtra profils: Platleņķim piemērots
Svars: Aptuveni 15 grami
Redzamās gaismas caurlaidība: 97,1%
Ultravioletās gaismas caurlaidība (200 - 390 nm, 0 = ideāli): 0,2%

Tas ir lietderīgs aksesuārs fotogrāfiem, kas vēlas uzlabot attēlu kvalitāti un aizsargāt savu objektīvu.

Specifikācija

Papildus informācija

Ražotājs Hoya
Filtra Izmērs 55
Filtra Veids UV filtrs

Pievērs uzmanību arī mūsu īpašajiem piedāvājumiem

Mūsu ieteikums

Tabulu Sarakstu

48 lapā

40 prece(s)

Mūsu ieteikums

Tabulu Sarakstu

48 lapā

40 prece(s)