Language: bfs.lv latviski
Language:

Foto druka premium kvalitātē uz Kodak materiāliem

 

Pajautājiet Google “kur drukāt fotogrāfijas?” un saņemsiet atbildi – www.bfs.lv. Mēs izmantojam industrijā atzīto, profesionālo Kodak ķīmiju un foto papīru, kas sniedz foto izdrukas ar nemainīgu – visaugstāko – kvalitāti.

Mūsu Noritsu 3701 HD foto drukas iekārta izgatavo fotogrāfijas īpaši augstā 640 dpi izšķirtspējā. Tā izmanto t.s. nepārtraukto toņu (continuous tone) metodi, kas atveido pat sīkākās toņu nianses, ciktāl cilvēka acs spēj izšķirt. Foto drukas programmatūrā integrēta Adobe DNG konvertēšana, kas ļauj izgatavot attēlus arī no RAW failiem bez papildus pārveides. Profesionālie fotogrāfi un zinošākie amatieri novērtēs 8 vai 12 bit krāsu dziļumu, ar kuru iespējams panākt visplašāko pustoņu atveidi un toņu pāreju no TIFF un RAW failiem.

Noritsu foto drukas iekārta izmanto īpašu tehnoloģiju viskvalitatīvākā rezultāta sasniegšanai. Digital Masking opcija papildina Digital Ice putekļu un skrāpējumu labošanas efektu. Foto izdruka būs brīva no JPEG artefaktiem, objektīva aberācijas kļūdām vai zibspuldzes radītām sarkanām acīm.

Foto drukā līdz 30x90 cm izmantojam tikai profesionālas klases Kodak Royal un Kodak Endura Premier papīru. Izdrukas uz šī papīra raksturo izcila noturība, košas, dziļas krāsas, dabisks ādas toņu attēlojums un tīra detaļu atveide. Foto, kas izgatavoti uz šī papīra, priecēs acis kā mājas albumā, tā profesionālā studijā gadiem ilgi.

Fotogrāfijas izgatavo mūsu pastāvīgie operatori ar vairāk kā 20 gadu pieredzi. Regulāra kvalitātes kontrole, meistaru zināšanas un iekārtu kalibrācija nodrošina izcilu drukas rezultātu, uz kuru var paļauties katru reizi.

Fotogrāfiju izgatavošana notiek dažu stundu laikā. Ja iespējams, veiksim Jūsu pasūtījumu ātrāk bez papildus samaksas.

Baltijas Foto Servisā apvienojam savu vairāk kā 20 gadus ilgo pieredzi ar labāko aprīkojumu, lai piedāvātu visaugstākās kvalitātes fotopakalpojumus. No filmu attīstīšanas līdz kanvas apdrukai izvēlamies tikai labākos materiālus un ķīmiju, lai sniegtu nevainojamu rezultātu katru reizi.