Language: bfs.lv latviski
Language:
BFS

Phottix Nikos timer remote S6

€56,77

Artikuls: 16360

SKU: 16360

Pasūtāma prece

Pasūtāma prece

+ -

Apraksts

Details

Phottix® NIKOS digitālā taimera palaidējs ir radīts tam, lai palaistu kameras slēdzi ar noteiktiem regulāriem laika intervāliem. Tam ir sekojošas funkcijas: taimeris, intervālu taimeris, garo ekspozīciju taimeris un ekspozīciju skaita iestatīšana. Taimeri iespējams iestatīt ik pa sekundei sākot no 1 sekundes un beidzot ar 99 stundām 59 minūtēm 59 sekundēm. Pults ir ergonomiska un, turot to rokā, iespējams strādāt tikai izmantojot īkšķi. Lielajam un skaidri salasāmajam LCD ekrānam ir spilgts apgaismojums, lai to varētu izmantot tumsā. Nospiežot slēdža palaidēja pogu līdz pusei nostrādās kameras autofokuss, nospiežot to pilnībā, tiks uzņemts kadrs.

Bīdāmajam slēdzim pults labajā pusē ir trīs režīmi:
Off- izslēdz taimeri
On - ieslēdz taimeri
B - ieslēdz Bulb režīmu ar taimeri

Phottix® NIKOS funkcijas:

Taimeris:
Jūs iestatāt vajadzīgo laiku, pēc kura jāuzņem kadrs, pults skaita atpakaļ un brīdī, kad sasniegta 0, tiek uzņemts kadrs. Maksimāli 99h 59m 59s. Ļauj nofotogafēt vienu kadru pēc noteikta laika.

Intervālu taimeris:
Šis režīms palaiž kameras slēdzi atkārtoti pēc noteikta laika intervāla. Maksimālais intervāla garums 99h 59m 59s.

Garo ekspozīciju taimeris:
Kamerā ieslēdziet Bulb režīmu, iestatiet taimerī nepieciešamo laiku un garo ekspozīciju taimeris turēs slēdzi atvērtu tieši tik ilgi. Maksimālais garās ekspozīcijas ilgums 99h 59m 59s.

Kadru skaits:
Šis režīms nosaka to, cik reizes tiks palaists kameras slēdzis, tiklīdz Phottix® NIKOS būs iedarbināts (0-99).

Galvenā Phottix® NIKOS priekšrocība ir spēja kombinēt šos režīmus, izmantojot vairākus vienlaicīgi. Piemēram, bulb režīmā ar 5 minūšu intervālu uzņemt 20 secīgus 180 sekundes eksponētus kadrus utml.

Kā pēdējā lieliskā Phottix® NIKOS īpašība jāmin maināmais kameras vads. Atšķirībā no oriģinālajām pultīm, kur Jūs pērkat pulti vienam kameras modelim, Phottix® NIKOS Jūs pērkat savam kameras modelim, taču kaut kam mainoties, nav jāmaina pults, bet tikai kameras pievienošanas vads. Vēl ērtāk tas ir gadījumos, ja Jums ir divas dažādas kameras, nomainiet tikai vadu un lietojiet pulti ar otru kameru.

Komplektā vads priekš:
Sony A100/A200/A300/A350/A700/A900, Minolta Dynax 7D/5D/Dynax 9, 7,5, 4, 3 Dynax 807si, 800si, 700si, 600si, 505si

Specifikācija

Papildus informācija

Ražotājs Phottix

Pievērs uzmanību arī mūsu īpašajiem piedāvājumiem

Mūsu ieteikums

Tabulu Sarakstu

24 lapā

23 prece(s)

Mūsu ieteikums

Tabulu Sarakstu

24 lapā

23 prece(s)