Language: bfs.lv latviski
Language:
  • Foto druka online

    Pasūti foto druku online un saņem ar kurjeru vai uz vietas P. Brieža 3

  • Filmu attīstīšanas pieteikums

    Piesaki filmu attīstīšanu tiešsaistē un saņem skenējumus vai attīstītās filmas

BFS

Linkstar S-2503 kabelis 2.5mm uz PC sync (30cm)

€5,90

Artikuls: B561200

SKU: B561200

Saņem šodien!

Saņem šodien!

+ -

Specifikācija

Papildus informācija

Ražotājs Linkstar

Pievērs uzmanību arī mūsu īpašajiem piedāvājumiem

Mūsu ieteikums

Tabulu Sarakstu

24 lapā

Preces no 1 līdz 24; pavisam kopā 42

Lapa:
  1. 1
  2. 2
Mūsu ieteikums

Tabulu Sarakstu

24 lapā

Preces no 1 līdz 24; pavisam kopā 42

Lapa:
  1. 1
  2. 2

[profiler]
Memory usage: real: 8388608, emalloc: 10780384
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage25.5301100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0012198,3680
mage::app::init::config::load_cache0.0061100
mage::app::init::stores0.00851591,9680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.00301260,9440
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00031491,9440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.000125800
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.000125800
init_config_section:stores_bfs_veikals_lv0.003216640
mage::app::init_front_controller0.00381156,0400
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.0008184,5920
OBSERVER: jeroenvermeulen_solarium0.0005175,8240
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0020152,1440
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0007113,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0004112,6320
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.000413550,8400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.001219,4240
DISPATCH EVENT:model_load_after0.007815540,6642,097,152
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0003147640
mage::dispatch::routers_match25.5013100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.036811,089,7040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout_Update0.0001811,6240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0011338,9440
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.0003132,5600
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0019130,8720
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00241461,0080
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.03071525,6880
OBSERVER: controller_action_before0.00331216,1440
DISPATCH EVENT:custom_quote_process0.0010138,5040
OBSERVER: persistent0.0012446,8720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002111,4240
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005126,2800
OBSERVER: log0.0011125,6400
OBSERVER: mirasvit_fpc0.0519233589,0082,097,152
CORE::create_object_of::Mirasvit_Fpc_Model_Processor0.01821101,6000
CORE::create_object_of::Mirasvit_Fpc_Model_Config0.016115120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view25.4628100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003153640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0024134,2560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.002215436,7360
__EAV_LOAD_MODEL__0.07253909,0080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0006149,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00027140,4240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0003996,7760
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01073152,2880
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001406,4960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.05263279,5920
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0006315,8640
OBSERVER: configurableswatches0.0005714,0240
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00563120,0480
OBSERVER: inventory0.00594186,0400
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.02101610,0960
OBSERVER: reports0.01071266,2080
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0005113,0960
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.000015960
OBSERVER: sendfriend0.0015178,8000
OBSERVER: creareseo_forcecanonical0.00871261,3840
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002145800
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0014305183,0800
DISPATCH EVENT:http_response_send_before0.00721228,9200
OBSERVER: defer_http_response_send_before0.0003113,4880
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0019155,0880
OBSERVER: nwdthemes_revslider_model_observer0.0016149,9440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0179181,0160
layout/package_update: default0.0073138,8320
layout/db_update: default25.3743100
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0001124,0160
layout/db_update: STORE_bfs_veikals_lv25.3728100
layout/db_update: THEME_frontend_shopper_default25.3722100
layout/package_update: catalog_product_view0.0034127,2320
layout/db_update: MAP_popup25.3712100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item25.3706100
layout/db_update: SHORTCUT_popup25.3700100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup25.3693100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple25.3674100
layout/db_update: PRODUCT_6817225.3667100
layout/db_update: customer_logged_out25.3662100
layout/db_update: nwdrevslider_default25.3655100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.003411120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.085612,754,3042,097,152
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00251493,6800
OBSERVER: Omnivalt_Shipping_Model_Observer0.00101491,8240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002149800
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0001148800
BLOCK: root0.0004119,1840
BLOCK: head0.0003118,0400
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00013936,9280
BLOCK: js_cookies0.0003118,0560
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00041824,9920
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00012127,9280
BLOCK: after_body_start0.0004130,4560
BLOCK: global_notices0.0003117,3200
BLOCK: header0.0003117,2640
BLOCK: top.links0.0003118,1760
BLOCK: store_language0.0003117,6320
BLOCK: catalog.topnav0.00081111,2240
BLOCK: top.container0.0003116,0880
BLOCK: welcome0.0003117,2640
BLOCK: breadcrumbs0.0004133,6800
BLOCK: global_messages0.0003117,9840
BLOCK: footer0.0003128,0480
BLOCK: global_cookie_notice0.0003118,1360
BLOCK: core_profiler0.0003112,0080
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0008313,1600
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.0005136,0960
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0007317,1200
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003111,6640
BLOCK: return_link0.0005135,9440
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.0005195,2640
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003119,7440
BLOCK: google_analytics0.0003117,7440
BLOCK: wishlist_link0.0003118,8080
BLOCK: wishlist_sidebar0.0004136,8640
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003118,3120
BLOCK: head_rss0.0005121,4640
BLOCK: left.newsletter0.0003118,4800
BLOCK: right.clnews.menu0.0004134,1760
BLOCK: right.clnews.latest0.0003117,9840
BLOCK: creareseo.socialschema0.0003118,4720
BLOCK: eabi_livehandler_footer0.0003117,7040
BLOCK: facebookadstoolbox.head0.0005135,6000
BLOCK: facebookadstoolbox.addtocart0.0003117,3360
BLOCK: search.block0.0004185,4720
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0003116,6480
BLOCK: theme_logo0.0003113,0720
BLOCK: currency_top0.0003117,7440
BLOCK: cart_top0.0007167,9122,097,152
BLOCK: queldorei.topnav0.00421169,4880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0040139200,0800
BLOCK: slideshow0.0003117,8080
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0004117,2320
BLOCK: left.poll0.0005231,6880
BLOCK: shoppersettings.brands0.0002117,3600
BLOCK: product.info0.0019141,6960
BLOCK: product.info.media0.0011253,6720
BLOCK: product.info.upsell0.0007119,9120
BLOCK: product.info.additional0.0005117,4800
BLOCK: product.description0.0004117,5440
BLOCK: product.attributes0.0006117,8560
BLOCK: product.info.options0.0008118,4160
BLOCK: html_calendar0.0006182,9920
BLOCK: product.info.container10.0005117,3920
BLOCK: catalog.product.related0.0005119,7360
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.0022129,5520
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004118,6960
BLOCK: bml.center.logo0.0005118,3040
BLOCK: productalert.price0.0008118,7840
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.001215,9520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.00271102,1440
BLOCK: creareseo.social0.0006120,7360
BLOCK: facebookadstoolbox.viewcontent0.0005123,1040
BLOCK: product.info.tabs0.0005118,1920
BLOCK ACTION: product.info.tabs -> addTab0.0022469,5600
BLOCK: c9278586fd2bdcfdbed3931da996d85f0.03651377,5040
BLOCK: product.info.simple0.0005120,4560
BLOCK: 0.0007134,6000
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003117,3520
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.08241146,9442,097,152
OBSERVER: settitle0.003913,1440
OBSERVER: setdescription0.004914,8800
OBSERVER: magefast_productbreadcrumbs_observer0.07341131,8402,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.000526625,6160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0678266644,7602,097,152
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render25.1925100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.000180800
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00885327,9760
frontend/shopper/default/template/page/1column.phtml25.190412,985,4002,097,152
frontend/shopper/default/template/page/html/head.phtml0.02651410,2160
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00343316,7200
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01697295,2560
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.0013727,4880
frontend/base/default/template/creareseo/social/social.phtml0.01001250,8000
locale/currency0.0014283,4800
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0005112,2960
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0005110,4800
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0017286,6640
OBSERVER: catalogrule0.0016284,8880
frontend/base/default/template/creareseo/product/schema.phtml0.0050161,0880
frontend/shopper/default/template/page/html/header.phtml25.01121631,1440
frontend/shopper/default/template/page/switch/languages.phtml0.001117,4560
frontend/shopper/default/template/queldorei/navigation/top.phtml24.99521486,8240
frontend/shopper/default/template/mst_searchautocomplete/default.phtml0.0006114,5040
frontend/shopper/default/template/checkout/cart/cart-top.phtml0.001716,0480
frontend/shopper/default/template/catalog/product/compare/top.phtml0.0025145,9120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0026415,4080
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00644-80
frontend/shopper/default/template/queldorei/flexslider.phtml0.0016141,6960
frontend/shopper/default/template/catalog/product/view.phtml0.105811,343,9522,097,152
frontend/shopper/default/template/queldorei/cloudzoom/media.phtml0.0048131,7600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0005312,8080
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0019210,4400
OBSERVER: bundle_observer0.001828,6880
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001925,5280
frontend/shopper/default/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.0028196,5520
frontend/shopper/default/template/catalog/product/price.phtml0.0013112,0960
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_status_display0.0005176,1600
frontend/shopper/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.002015,2640
frontend/base/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.02551695,5922,097,152
frontend/shopper/default/template/catalog/product/view/tabs.phtml0.02471692,8242,097,152
frontend/shopper/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.02141688,0962,097,152
frontend/shopper/default/template/catalog/product/list/related_content.phtml0.001618240
frontend/base/default/template/nwdthemes/revslider/revslider.phtml0.01681226,1280
CORE::create_object_of::Nwdthemes_Revslider_Model_Mysql4_Sliders_Collection0.0004618,8720
CORE::create_object_of::Nwdthemes_Revslider_Model_Mysql4_Slides_Collection0.0002618,8720
frontend/shopper/default/template/page/html/footer.phtml0.0055119,3840