Language: bfs.lv latviski
Language:
  • Foto druka online

    Pasūti foto druku online un saņem ar kurjeru vai uz vietas P. Brieža 3

  • Filmu attīstīšanas pieteikums

    Piesaki filmu attīstīšanu tiešsaistē un saņem skenējumus vai attīstītās filmas

Kanvu mēnesis! Atlaide 20% visām kanvām.

06.03.2017

Skaista kā glezna - nav glezna. Koša kā bilde - nav bilde. Tā ir kanva jeb veids, kā savas mīļākās fotogrāfijas izcelt visvairāk. Radi savu dekoru ar 20% atlaidi!

kanvas apdruka ar 20% atlaidi

Kā top kanva?
Kanvu drukā uz īpaši kvalitatīva kokvilnas vai kokvilnu saturoša audekla, kura pārklājums nodrošina daudzkrāsainu un noturīgu attēlu. Pēc apdrukas, kurai izmantojam Epson nepārspētās pigmenta tintes, audeklu uzvelk uz izturīga rāmja. Izmantojam divu veidu materiālus rāmju izgatavošanai – GoFrame iepriekš sagatavotas, labi izžāvētas (rāmis nesavērpjas!) fiksētu izmēru 38mm biezas līstes un taisnstūra (25 x 35mm) līstes ar pamatni. Rāmja biezums veido attālumu starp attēlu un sienu, tāpēc kanva telpiski un efektīgi izceļas interjerā.

Kāpēc izvēlēties kanvu?
Kanva ir gluži kā gatavs mākslas darbs ar Tavu attēlu. Tās auduma faktūra un izmantotais UV pārklājums veido virsmu, uz kuras attēls izskatās izsmalcināti un kvalitatīvi. Kanva ir gatavs dekors, kas lieliski iederas visdažādākajās telpās.

Kāpēc izvēlēties kanvas apdruku Baltijas Foto Servisā?
Vienkārši - saņem augstākās kvalitātes izdruku, rūpīgi apvilktu rāmim un ērti pakaramu. Turklāt izgatavosim kanvu tikai 2 darba dienu laikā! Līdz pat 01.04.2017 visām kanvām 20% atlaide. Apskati standarta izmērus (GoFrame līstēm), vai jebkuru izmēru taisnstūra līstēm ar pamatni un izvēlies savējo!

« Atpakaļ
© Developed by CommerceLab