Language: bfs.lv latviski
Language:
  • Foto druka online

    Pasūti foto druku online un saņem ar kurjeru vai uz vietas P. Brieža 3

  • Filmu attīstīšanas pieteikums

    Piesaki filmu attīstīšanu tiešsaistē un saņem skenējumus vai attīstītās filmas

Aputure Light storm LS 1 LED paneļi

14.10.2015

Jaunais Aputure Amaran Light Storm profesionālais LED gaismas avots!

 

Jaunie Aputure Amaran Light Storm LS-1c un LS-1s ir jaudīgākie lielisko Aputure LED paneļu saimē. Kompaktajā 38 x 32 cm panelī izvietotas 1536 jaudīgas LED diodes. Paneļi paredzēti profesionālam pielietojumam; darbināmi no tīkla vai ar V-mount akumulatoru. Light Storm korpuss izgatavots no alumīnija sakausējuma, kas nodrošina gan mehānisko izturību, gan arī kalpo kā radiators paneļa dzesināšanai. Aprīkots ar 4 klapēm gaismas kūļa ierobežošanai. Vadības bloks ar pieslēguma vietu V-mount akumulatoram ir atdalīts no paneļa korpusa, kas ievērojami samazina tā svaru un ļauj izmantot vieglākus statīvus tā stiprināšanai, kā arī novietot to gan vertikāli, gan arī horizontāli. Indikācija uz vadības bloka uzrāda iestādīto krāsu temperatūru (robežās no 3200K līdz 5500K) un jaudas līmeni.

 

Taču, iespējams, pats svarīgākais arguments Aputure Amaran Light Storm labā ir tā precīzā krāsu atveide: CRI (Color Rendering Index)* sasniedz pat 98!

 

Aputure Light Storm 1s Aputure Light Storm 1c

 

Klikšķini uz sevi interesējošā modeļa, lai noskaidrotu tehniskos parametrus, cenu un iegādātos LED paneļus.

 

*CRI – objektīvi izmērāms lielums, kas parāda dotā gaismas avota krāsu spektra atbilstību ideālajam gaismas avotam – saules gaismai, kuras CRI ir pieņemts par 100. 

« Atpakaļ
© Developed by CommerceLab