Language: bfs.lv latviski
Language:
bfs.lv

Hoya Protector Pro1 Digital 55mm aizsargfiltrs

Hoya Protector Pro1 Digital 55mm aizsargfiltrs

€23,90

Artikuls: P55

SKU: P55

Pasūtāma prece

Pasūtāma prece

Aizsargfiltrs ar digitālo vairākslāņu pārklājumu, kas novērš gaismas atstarošanos no matricas, matēts, zema profila, melna alumīnija rāmis. Kalpo kā objektīva aizsargfiltrs. Neietekmē krāsu balansu vai objektīva sniegumu

+ -

Apraksts

Details

Hoya Protector Pro1 Digital ir aizsargfiltrs paredzēts, lai aizsargātu objektīva priekšu no putekļiem, mitruma, pirkstu nospiedumiem un skrāpējumiem. Tas nodrošina papildu aizsardzību objektīvam, vienlaikus neietekmējot attēla kvalitāti. Šis filtrs ir īpaši noderīgs digitālo kameru lietotājiem, kuri vēlas saglabāt objektīva tīrību un aizsargāt to no bojājumiem.

Hoya Protector Pro1 Digital filtrs ir izgatavots, izmantojot augstas kvalitātes optiku, kas nodrošina skaidru attēla pārnešanu bez jebkādas ietekmes uz attēla kvalitāti. Tas nesamazina gaismas atdevi vai krāsu precizitāti, vienlaikus nodrošinot aizsardzību pret ārējiem faktoriem, kas var ietekmēt objektīva veiktspēju.

Hoya Protector Pro1 Digital filtram ir daudzslāņu dzidrinājums, kas nodrošina optimālu gaismas caurlaidību un samazina nevēlamus atstarojumus. Tas palīdz saglabāt attēla kontrastu un neveido nevēlamus atstarojumus, īpaši fotografējot spilgtās apgaismotās vietas vai ar spēcīgu gaismu.

Filtra korpusa konstrukcija ir izturīga un viegla, kas ļauj viegli uzlikt un noņemt filtru, kā arī pārnēsāt to līdzi. Tā ir paredzēta, lai droši un precīzi piestiprinātu uz objektīva un nodrošinātu stabilu aizsardzību.

Tehniskie parametri:

Filtra diametrs: 55 mm
Materiāls: Optika ar daudzslāņu dzirdinājumu
Pārklājuma veids: Multi-Coated
Filtra profils: Platleņķim piemērots
Svars: Aptuveni 15 grami


Tas ir lietderīgs aksesuārs, kas nodrošina papildu aizsardzību un palīdz saglabāt objektīva tīrību un veiktspēju

Specifikācija

Papildus informācija

Ražotājs Hoya
Filtra Izmērs 55
Filtra Veids Protect filtrs

Pievērs uzmanību arī mūsu īpašajiem piedāvājumiem

Mūsu ieteikums

Tabulu Sarakstu

24 lapā

Preces no 25 līdz 48; pavisam kopā 52

Lapa:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Mūsu ieteikums

Tabulu Sarakstu

24 lapā

Preces no 25 līdz 48; pavisam kopā 52

Lapa:
  1. 1
  2. 2
  3. 3