Language: bfs.lv latviski
Language:

Laipni lūdzam BFS fotogrāmatu izveides programmā! Fotogrāmata ir izveidojama ātri un vienkārši – lai to izdarītu, sekojiet pamācībai.

1. Klikšķiniet šeit un sāciet ar programmas instalāciju.

2. Izvēlieties vietu Jūsu datorā, kur saglabāt failu.
Fotogrāmatas izveide. Solis 1

 

 

3. Soli pa solim instalējiet fotogrāmatas izveides programmu, kā parādīts zemāk. Izvēlieties vietu Jūsu datorā, kur saglabāt fotogrāmatas programmu.
Fotogrāmatas. Programmas instalācija. 2. solis.

 

 


4. Gatavs! Sekojiet norādei, lai atvērtu fotogrāmatas programmu.
 Fotogrāmatas. Programmas instalācija. 3. solis.

 5. Palaidiet uzinstalēto programmu un izvēlieties “Photo Book”, lai sāktu fotogrāmatas izveidi.

Fotogrāmatas izvēlne

6. Programma piedāvā Jums izvēlēties sev tīkamo fotogrāmatas izmēru un vāka dizainu. Jūsu ērtībai cenas jau ir norādītas. Nesatraucieties, ja nevarat uzreiz izlemt, kuru no vākiem izvēlēties. Ja ir nepieciešamība, fotogrāmatas formātu vēlāk var viegli mainīt.
Fotogrāmatas. Vāku izvēle.

7. standarta izkārtojumu, kādā būs Jūsu fotogrāmata – attēlu orientāciju un fona krāsu. Ja neesat drošs, izvēlieties Traditon (ar rāmīti) vai Tradition borderles (bez rāmīša). Ja Jums padomā ir panorāmu fotogrāmatas izveide izvēlieties Horizon. Eksperimentējiet un atcerieties, ka katrai lapai iespējams piemērot individuālu izkārtojumu fotogrāmatas veidošanas procesā.
Fotogrāmatas. Izklājuma izvēlne.

8. Izvēlnē kreisajā pusē izvēlieties mapi Jūsu datorā, kur atrodas attēli, ko vēlaties ievietot fotogrāmatā. Zem šīs izvēlnes atvērsies visas mapē esošās fotogrāfijas. Ar peli ievelciet vēlamo fotogrāfiju fotogrāmatas izklājuma rāmītī, lai pievienotu to.Fotogrāmatas. Vajadzīgās mapes izvēlne.

 

9. Ja vēlaties, lai fotogrāmata tiktu veidota automātiski, nevis pa vienai fotogrāfijai, tad izvēlētajā mapē ar fotogrāfijām iezīmējiet visas fotogrāfijas (vai nospiediet uz klaviatūras taustiņus Ctrl un A vienlaicīgi, lai iezīmētu visu) un ievelciet tās apakšējā līnijā ar lapu izklājumiem (Pages).Fotogrāmatas automātiska ģenerēšana

10. Programma automātiski izvēlas dizaineru radītus fotogrāmatas izklājumus ar standarta lapām katram konkrētam fotogrāmatas veidam. Ja vēlaties veidot savu vai esošo mainīt, izvēlnē “layouts” atrodiet Jums tīkamo izkārtojumu un vienkārši “ievelciet” to attiecīgajā lapā.
Fotogrāmatas. Izkārtojuma lapas maiņa.

11. Ja vēlaties izdzēst tikko ievietoto attēlu no fotogrāmatas, atzīmējiet to izklājumā un nospiediet pogu “dzēst” vai klaviatūras taustiņu Del. Fotogrāmatas. Ikonu skaidrojumi.

12. Ar lapas augšpusē novietotajām kontrolēm varat atsaukt darbības, pārvietoties starp fotogrāmatas lapām, tuvināt vai attālināt darba lauku.
 Fotogrāmatas. Ikonu skaidrojumi.

13. Ar rīku “Zoom” vai peles rullīti varat pietuvināt vai attālināt attēlu. Luksofora signāls Jums norādīs, vai rezultātā iegūsiet pietiekamas kvalitātes attēlu – ja signāls ir sarkans, attēls būs graudains un nekvalitatīvs. Lūdzu, pievērsiet tam uzmanību, lai Jūsu fotogrāmata būtu pēc iespējas kvalitatīvākas. Turot peli uz attēla un izdarot horizontālu-vertikālu kustību vai kustību no labās uz kreiso pusi, iespējams pielāgot redzamo fragmentu.
Fotogrāmatas. Zoom un kvalitātes novērtēšana.


14. Ja vēlaties, varat izmainīt fotogrāmatas attēlu parametrus – gaišumu, krāsas piesātinājumu, u.c. Tas izdarāms, uzklikšķinot ar labo peles pogu uz attēla un izvēloties attiecīgo parametru.
 Fotogrāmatas attēla parametri

15. Jūs varat viegli pievienot jebkādu tekstu vai Jūsu izvēlētus komentārus jebkurā fotogrāmatas vietā ar vienas pogas palīdzību.
 Fotogrāmatas. Komentāru pievienošana.

16. Fotogrāfijām iespējams pievienot rāmīti vajadzīgā krāsā un biezumā. Izvēlnē “Rāmis” atradīsiet iespēju pievienot to vienai lapai, vienam atvērumam vai visā fotogrāmatas apjomā.
 Fotogrāmatas rāmīša pievienošana.

17. Ja vēlaties izmainīt fona krāsu vienam fotogrāmatas atvērumam, “ievelciet” vēlamo krāsu no izvēlnes “Krāsas” atvērumā.
 Fotogrāmatas fona krāsas maiņa

18. Pēc vēlēšanās varat izvietot Jūsu foto uz kāda no standartā piedāvātajiem foniem sadaļā “foni”. Vienkārši “ievelciet” izvēlēto attēlu atvērumā.
Fotogrāmatas fons attēls
19. Kad esat ievietojis fotogrāfijas, kā vēlaties, nospiediet pogu “pasūtīt”. Ja vēlaties darbu pie fotogrāmatas izveides turpināt vēlāk, sadaļā “fails” izvēlieties “saglabāt kā” un izvēlieties vietu Jūsu datorā, kur saglabāt nepabeigto albumu.
Fotogrāmatas saglabāšana vēlākai rediģēšanai

20. Izvēlieties nepieciešamo fotogrāmatu skaitu. Šajā izvēlnē programma piedāvā papildus pasūtīt tādu pašu proporciju fotogrāmatas citos izmēros vai ar citu vāku. Jūs varat ar šo pašu fotogrāmatas saturu izveidot vienlaicīgi vairāk kā vienu fotogrāmatu. Fotogrāmatas skaita izvēle.

21. Izvēlieties saņemt fotogrāmatas mūsu veikalā P. Brieža 3.
Fotogrāmatas saņemšanas vieta

22. Lūdzu, ievadiet savus datus.
Fotogrāmatas pasūtijuma datu ievades logs.

23. Izvēlieties veidu, kādā Jūsu fotogrāmata tiks pārsūtīta drukāšanai salonā. Varat saglabāt izveidotās fotogrāmatas diskā / USB datu nesējā un personīgi atnest to uz salonu vai izvēlēties nosūtīt albumu ar Interneta starpniecību. Jūsu fotogrāmata tiks izgatavota dienas laikā.


Fotogrāmatas nosūtīšanas iespējas