Language: bfs.lv latviski
Language:
BFS

Feiyu-Tech Vimble 2 Gimball for Smartphones with Selfie Stick

€89,90

Artikuls: FY-Vimble2

SKU: FY-Vimble2

Saņem šodien!

Saņem šodien!

Viedtālruņu stabilizators apvienojumā ar selfie stick par neticami zemu cenu.
+ -

Apraksts

Details

FEIYU VIMBLE C stabilizators viedtālruņiem

Iegūsti profesionālus, stabilizētus video, kas filmēti ar viedtālruni!

Feiyu Vimble 2 apvieno sevī divus populārus produktus - viedtālruņu vai GoPro elektronisku stabilizatoru un Selfie Stick! Tas ir trīs asu viedtālruņu stabilizators, kas ļaus tev iegūt plūstošus video, kas lieliski noderēs ceļojumos, pastaigās un pat skrienot. Un izvelkamais kāts kalpos kā Selfie Stick gan foto, gan video vajadzībām.

Feiyu Vimble 2 Face Tracking funkcija fiksē jūsu seju un seko tai. Novietojot Vimble 2 uz statīva, jūs varat brīvi pārvietoties tam apkārt un Vimble 2 sekos jūsu sejai. Tā ir fantastiska funkcija, kas ļoti noderēs vlogeriem un citiem video entuziastiem, kas vēlas padarīt savu video dinamiskāku un interesantāku, nepieliekot papildus pūles plānošanai un pēcapstrādei. Jaunums telefonu stabilizatoriem ir tāds, ka Vimble 2 tagad piedāvā sekošanu objektiem, ideja tāda pati kā sejas sekošanai, tikai tas var būt objekts - auto, riteņbraucējs vai slēpotājs, vai jebkas cits, kas kustas.

Šis stabilizators ir aprīkots ar augstas precizitātes motoriem, kas kopā ar Feiyu G-series algoritmu nepārtraukti nodrošina pareizu līdzsvaru tavam viedtālrunim. Vimble 2 rotē pa 320 grādiem visās trijās asīs (pan, tilt, roll), sniedzot neierobežotu filmēšanas brīvību.

Ērta pults uz roktura ļauj viegli mainīt filmēšanas leņķi, kā arī mainīt telefona stāvokli no horizontālā uz vertikālo (landscape un portrait mode). Neskatoties uz savu kompaktumu, Vimble 2 ir ļoti ērts rokturis.

Vimble 2 ir savienojams ar bezmaksas lietotni Vicool iOS un Android iekārtām, kas ar Bluetooth palīdzību savieno tālruni ar stabilizatoru. Aplikācija paver jaunas iespējas Vimble 2 funkcionalitātē – iespēju regulēt fokusu, ekspozīciju, zoom un citus parametrus, kā arī uzņemt timelapse video, lietot portretu režīmu vai uzņemt nepārtrauktu 360 grādu panorāmu.

Vimble 2 izmanto jaudīgu Li-Ion akumulatoru, kurš spēj darboties līdz 5 stundām pie vienas uzlādes. Taču, ja nepieciešama papildus enerģija, Vimble 2 darbosies ar jebkuru ārējo Power Bank tipa akumulatoru caur tā ērto microUSB portu ierīces augšdaļā. Jaunums Vimble 2 ir iebūvētais telefona uzlādes ports - gadījumiem, ja telefona akumulatora līmenis ir zems, telefonu iespējams pieslēgt stabilizatoram un izmantot to kā powerbank.

Vimble 2 ir iebūvēts 1/4 collu ligzda, ar kuras palīdzību stabilizatoru var pievienot pie statīva vai kāda cita kameras stiprinājuma. Turklāt, neliels un ļoti stabils galda statīvs ir iekļauts stabilizatora komplektā.

Specifikācija
Izmērs: 110.5 x 118 x3 23mm
Svars (bez telefona): 428g
Izvelkamā roktura garums: 18cm
Piemērots telefoniem ar platumu: 54 – 80 mm
Kravnesība: 200-210 g
Vislabāk saderīgs ar: iPhone / HUAWEI P20/P20 Pro / SAMSUNG NOTE 9 / SAMSUNG Galaxy S9 un citiem viedtālruņiem ar līdzīgiem izmēriem
Titling leņķis: 320°
Rolling leņķis: 320°
Panning leņķis: 320°
Tilt funkcijas solis: 2°/s ~ 75°/s
Pan funkcijas solis: 3°/s ~ 150°/s
Iespēja atjaunot programmatūru: √
Vertikāla filmēšana: √
Lietotne: √
Savietojams ar aksesuāriem: √
Līdzvara pielāgošana: √ (slīdošs mehānisms, kas pielāgojams lielam telefonu klāstam)
Lietošanas laiks: 5 stundas
Akumulators: iebūvēts akumulators
Powebank funkcija telefona lādēšanai: √

Specifikācija

Papildus informācija

Ražotājs Feiyu-Tech

Pievērs uzmanību arī mūsu īpašajiem piedāvājumiem

Mūsu ieteikums

Tabulu Sarakstu

24 lapā

23 prece(s)

Mūsu ieteikums

Tabulu Sarakstu

24 lapā

23 prece(s)