Language: bfs.lv latviski
Language:
BFS

Sirui T-1205X Ceļojumu Statīvs Karbona 130cm

Sirui T-1205X Ceļojumu Statīvs Karbona 130cm

€239,90

Artikuls: 770616S

SKU: 770616S

Pasūtāma prece

Pasūtāma prece

+ -

Apraksts

Details

TX sērija
Viskompaktākie pilna izmēra statīvi Sirui saimē, kas īpaši piemēroti ceļojot. Vieglai un ērtai transportēšanai statīvs salocās līdz 34cm izmēram (aptuveni 2L ūdens pudeles izmērs), tai pat laikā sver tikai 800g! TX sērijas statīvs ir viegli ievietojams mugursomā, foto somā vai rokas bagāžā. Statīvā izmantotais mehānisms ļauj kājas aplocīt par 180°, kas ļauj būtiski ietaupīt vietu salīdzinot ar klasiskajiem statīviem.
Turklāt tas ir tik vienkārši - nospied kājas atbrīvošanas pogu un aploci to par 180°. Galvenā priekšrocība - statīva galva tiek noslēpta starp kājām un statīvs ievietojas komplektā esošajā kompaktajā somā.

SIRUI T-1205X

- Kaltas metāla detaļas. Sirui statīvos izmanto kaltas (citi ražotāji - lietas metāla) detaļas, kas nozīmē, ka procesa laikā metāla deformācija un rekristalizācija detaļas izteiktāk strukturāli "sakausē" kopā. Sirui ražotās detaļas ir kompaktākas, plānākas un vieglākas, tai pat laikā izturīgākas.
- 8 Karbona (Oglekļšķiedras) kārtas. Sirui ir viens no retajiem ražotājiem, kas pats izgatavo oglekļšķiedru caurulītes. Tajās tiek izmantotas 100% oglekļšķiedras un 8 slāņu krusteniskais klājums nodrošina Sirui statīviem un monopodiem iespaidīgu kravnesību pie ļoti neliela svara. Papildus lieliskajai kravnesībai oglekļšķiedra praktiski nepakļaujas temperatūras ietekmei, tai nav berzes (nav nepieciešamas smērvielas), tā nerūsē.
- Temperatūras pārbaude. Fotogrāfiem bieži nākas strādāt ekstrēmos apstākļos tuksnesī vai arktikā. Ir svarīgi, lai viņu aprīkojums darbotos šajos apstākļos. Tādēļ Sirui nesaudzīgi pārbauda visus produktus pie temperatūrām, kas pārsniedz praktiski jebkura fotogrāfa prasības (-40C ~ +100C) četru stundu garumā.
- Serificēta ilgmūžības un izturības pārbaude. Lai apstiprinātu Sirui kvalitāti un ilgmūžību, izturības pārbaude tika uzticēta sertificētai laboratorijai. Rezultāti parāda, ka pat pēc 100 000 atvēršanas un aizvēršanas reizēm Sirui statīvu mehānismi turpina darboties perfekti.
- Anodēts virsmu pārklājums. Visi Sirui produkti tiek pakļauti īpašai elektroķīmiskai apstrādei, kas tos padara nodilumizturīgus un mazāk pakļautus ārējai iedarbībai (tai skaitā laikapstākļu).

Īpašības:
- Ideāls ceļojumiem - pilna izmēra statīvs, kas salokās mazs
- Statīva kājas aplokāmas par 180 grādiem - kompakts transportējot
- Centrālo kolonnu iespējams apmest kājām gaisā dažādiem interesantiem rakursiem un makro fotogrāfijai
- Īsā centrālā kolonna dāvanā. Sirui TX/N/M/SN/R1/R2 sērijas statīvu kājas iespējams nolocīt ļoti platā leņķī unikāliem fotografēšanas leņķiem un makro fotogrāfijai, taču standarta centrālā kolonna neļauj uzstādīt kameru pietiekami zemu, tādēļ Sirui komplektā iekļauj īso centrālo kolonnu bez papildus samaksas.
- Trīs ātrās fiksācijas pozīcijas statīvu kāju leņķim, ļauj stabili to uzstādīt pat uz nelīdzenākām virsmām
- Materiālu izvēle starp alumīniju un karbonu (oglekļšķiedru)
- Puse apgrieziena statīva kājas fiksācijai. Maksimālai stabilitātei un drošībai Sirui statīva kāju fiksācijai izmanto skrūvējamus stiprinājumus. Puse apgrieziena, atlaidiet statīva kāju un tā pati izslīdēs pilnā garumā, puse apgriezina atpakaļ un savienojums ir nostiprināts.
- Augstas precizitātes karbona (oglekļšķiedras) caurulītes. N/TX/R/SN statīvu kāju diametra atšķirība ar katru nākamo posmu ir tikai 3mm. Augstā ražošanas precizitāte ļauj viegli ātvērt statīvu, kamēr mazā starpība diametrā dod papildus stabilitāti.
- Nerotējoša centrālā kolonna un statīva kājas. Visas Sirui statīvu ražotās centrālās kolonnas un statīvu kājas ir ar iestrādātu pretrotācijas gropi, kas neļauj centrālajai kolonnai vai kājām griezties ap savu asi. Tādējādi statīvs ir stabilāks un drošāks.

Materiāls: Karbons (oglekļšķiedra)
Posmu skaits: 5
Minimālais augstums: 13 cm
Maksimālais augstums: 112 cm
Maksimālais augstums ar izvilktu kolonnu: 130 cm
Savāzts: 40 cm
Salocīts: 34 cm
Svars: 800 g
Kravnesība: 10 kg
 

Specifikācija

Papildus informācija

Ražotājs Sirui

Pievērs uzmanību arī mūsu īpašajiem piedāvājumiem

Mūsu ieteikums

Tabulu Sarakstu

24 lapā

Preces no 1 līdz 24; pavisam kopā 85

Lapa:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Mūsu ieteikums

Tabulu Sarakstu

24 lapā

Preces no 1 līdz 24; pavisam kopā 85

Lapa:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4