Language: bfs.lv latviski
Language:

Lielformāta foto druka

Lielformāta druka ir labākais veids, kā lepoties ar savām fotogrāfijām. Skaistākie attēli ir pelnījuši lielformāta izdruku patiesās krāsās uz kvalitatīvākā papīra.

Lielformāta druku veicam ar Epson 7900 vai Epson 11880 strūklu printeri. Šīs jaunākās paaudzes lielformāta iekārtas piedāvā iespaidīgu maksimālo izšķirtspēju – 2880x1440 dpi. Tas nozīmē, ka Jūsu lielformāta fotogrāfijā būs redzamas pat sīkākās iecerētās nianses, gaismēnas un pustoņi.

Lielformāta drukā izmantojam Epson Ultrachrome K3 Vivid Magenta pigmenta tintes. Izmantotās 9 pamatkrāsas sniedz nepārspējamu krāsu atveidi un daudz plašāku toņu gammu kā standarta fotogrāfijā. Arhīva kvalitātes tintes ir noturīgas pret skrāpējumiem un izbalēšanu vairāk kā 100 gadus.

Lielformāta fotogrāfijām piedāvājam plašu fotopapīru izvēli no industrijas vadošajiem ražotājiem – Fomei, Art by Hahnemuehle, Harman by Hahnemuehle un Ilford. Izvēlamies vienīgi papīrus ar starptautiski testētu ilgmūžību un drukas kvalitāti.

Lielformāta izdrukas veicam 1 dienas laikā fotogrāfijām ar platumu līdz 60 cm vai 3 dienu laikā fotogrāfijām ar slejas platumu līdz 162 cm. Piedāvājam arī apstrādes risinājumus – dažādas pamatnes un laminēšanu.