Language: bfs.lv latviski
Language:

Fotogrāmata patiesi fotogrāfiskā kvalitātē! Fotogrāmatas izgatavošanas laiks - viena diena!

 

Ātra fotogrāmatas izgatavošanaĀtra fotogrāmatas izgatavošana

Fotogrāmata ir izgatavojama īsā temiņā - standartā izgatavojam fotogrāmatu dienas laikā, taču ārkārtējas nepieciešamības gadījumā tā var tikt izgatavota 1h laikā.

 Premium kvalitātes fotogrāmatas

Fotogrāmatas visaugstākajā kvalitātē Fotogrāmatas visaugstākajā kvalitātē

Fotogrāmatas tiek izgatavotas uz Kodak Supra Endura VC fotopapīra ar nozarē labāko fotogrāfiju izgatavošanas iekārtu Noritsu 3701HD. Tas nodrošina attēliem vissmalkākās tonālās pārejas un krāsu piesātinājumu. Mēs nejautāsim, uz kāda papīra Jūsu fotogrāmata būtu drukājama: standarta, extra vai deluxe - pilnīgi visas fotogrāmatas drukājam uz visaugstākās kvalitātes papīra. Kādēļ izmantot digitālo druku, ja varat fotogrāmatas veidot visaugstākajā - foto kvalitātē!

 

Fotogrāmatas pilns atvērums Fotogrāmatas pilns atvērums

Grāmata ir viegli atverama, fotogrāfijas netiek ielīmētas grāmatas muguriņā, tādēļ atvērums redzams visā pilnībā. Fotogrāmata ir lieliski piemērota panorāmām.

 

Fotogrāmatas ir modulāras - iespējams pievienot papildus lapas Fotogrāmatas ir modulāras - iespējams pievienot papildus lapas

Aizmirsi pievienot fotogrāmatai kādu fotogrāfiju? Nebēdā, fotogrāmata ir viegli papildināma, iespējams pasūtīt atsevišķas lapas un tās viegli pievienot jau esošajai fotogrāmatai.

 

Fotogrāmatas veido ar vienkāršu programmuFotogrāmatas veido ar vienkāršu programmu

Ērta un intuitīvi viegli saprotama programma, kas radīs prieku atceroties iemūžinātos mirkļus, veidojot savu, individuālu fotogrāmatas dizainu. Izvēlies starp vairākiem fotogrāmatas dizaina paraugiem savu, individualizē fona krāsu vai attēlu.

 

Dizaineru radīts fotogrāmatas izkārtojumsDizaineru radīts fotogrāmatas izkārtojums

Fotogrāmata ir pieejama ar īpašiem, dizaineru radītiem fotogrāfiju izkārtojuma variantiem, kas fotogrāfijām liek izskatīties dabiski un interesanti. Radi savu unikālo fotogrāmatu!

 

Lejuplādē vienkāršo fotogrāmatas programmu!Kā izveidot fotogrāmatu

Fotogrāmatu cenasFotogrāmatas vāku izvēle