Language: bfs.lv latviski
Language:
BFS

Fomei Digitalis Pro T400 TTL studijas zibspuldze

Fomei Digitalis Pro T400 TTL studijas zibspuldze

€749,90

Artikuls: FY3042

SKU: FY3042

Pasūtāma prece

Pasūtāma prece

Jaunākās paaudzes akumulatoru studijas zibspuldze ar TTL. Darbojas gan ar viegli noņemamu akumulatoru, gan no tīkla (ar papildus adapteri).Intuitīva vadība. HSS sinhronizācija, īss zibšņa laiks un 10W pilotgaisma. 5 gadu garantija!

+ -

Apraksts

Details

Tehnoloģijas attīstās un Fomei iet laikam līdzi, piedāvājot jaunākās paaudzes akumulatoru zibspuldzi. T400 TTL ir maza (26cm gara) un viegla (tikai 1,7kg) zibspuldze no Fomei studijas zibspuldžu saimes ar standarta S-type (Bowens) aksesuāru (softboksu uc.) stiprināšanas bajoneti. Zibspuldzes ventilācijas izejas izvietotas zibspuldzes sānos, tādēļ, lai arī tā nav pilnīgi ūdensdroša, vidēja lietusgāze tai netraucēs darboties, turpiniet strādāt arī tad, kad citas zibspuldzes būtu jāglābj no laikapstākļiem. Zibspuldzes akumulators ir ātri un viegli noņemams un lādējams gan uz zibspuldzes korpusa, gan atsevišķi, kas ir ērti, ja bieži strādājat ārpus studijas. Iegādājoties 2 akumulatorus, sekunžu laikā nomainiet tukšo pret pilno un turpiniet darbu, vairs nekādas dīkstāves, jo beidzies akumulators. Viens pilnībā pielādēts akumulators ļauj zibspuldzei uzņemt līdz pat 400 kadriem pie pilnas jaudas. Ja strādājat studijā, papildus nopērkamais tīkla adapteris ļauj fotografēt tīkla režīmā neierobežotu skaitu kadru. Izmantojiet Fomei T400 zibspuldzi kā studijā, tā izbraukumā - Jūsu aprīkojumā vairs nav nepieciešamas divas dažādas zibspuldzes katrai no situācijām.

HSS sinhronizācija 1/8000. Īsākais zibšņa laiks - 1/12000. Jaudas regulēšana 7 diafragmu robežās (mazākā jauda 3,1Ws). Radio palaišana 4 grupās, 99 kanālos katrā. Optiskā palaišana no citas zibspuldzes (S1 no pirmā zibšņa vai S2 režīms no otrā zibšņa). Skaņas indikators paziņo, kad zibspuldze, pēc izlādes, ir gatava jaunam kadram. 10W LED modelējošā gaisma 3 režīmos - zems, augsts un AF asistenta gaisma (kas palīdz iefokusēties tumsā).
T400 sērijas zibspuldzē ir iebūvēts radio uztvērējs, tas nozīmē, ka nav nepieciešams ārējs uztvērējs, kas var atvienoties no zibspuldzes nokrist vai nolūzt. Turklāt TTL izpildījuma zibspuldzes var tikt izmantotas TTL režīmā (fotoaparātam nosakot, cik daudz gaismas nepieciešams, lai izgaismotu subjektu) ar jauno un intuitīvo Fomei HSS TTL palaidēju. Ja vēlaties pats/pati kontrolēt situāciju, TTL režīmā iespējams no palaidēja ar vienu pogas spiedienu (+ vai -) iestādīt papildu kompensāciju. Ja nevēlaties strādāt TTL režīmā, pārslēdzieties manuāli un regulējiet jaudu attālināti manuālā režīmā. Palaidējs spējīgs sinhronizēties ar ātrumu līdz 1/8000s, kas ļauj studijas zibspuldzes izmantot arī fotografējot ar ļoti gaismasspējīgiem objektīviem pie atvērtas diafragmas. Izgaismotais palaidēja ekrāns palīdzēs darboties pat nepietiekamas gaismas apstākļos. Pieejamas divas versijas, savietojamas ar Canon un ar Nikon.
Ražotājs zibspuldzei dod piecu gadu garantiju.

Zibspuldze jauda (Ws): 400
F-Stop(Max): (ISO100,RSH165H,m) 45.1
Krāsu temperatūra: 5500 (+/-200)
Jaudas diapazons: 7 diafragmas (F-stop)
Jaudas regulēšana: pa 1/10 no diafragmas
Uzlādes laiks (sek.): 0.1~2.4
Darbības režīmi: TTL un Manuāla
TTL savietojamība: Canon E-TTL II, Nikon I-TTL
HSS savietojamība: Canon un Nikon līdz 1/8,000
Zibspuldžu palaidējs: 4 2.4 GHz (Canon un Nikon versija)
Bezvadu palaidēja darbības radiuss: 100m
Auto Sleep režīms: pēc 30 min. no pēdējās darbības
Saskarne: digitāls LCD displejs
Zibšņa laiks: 1/12,800 : 1/500 (minimālā jauda : maksimālā jauda)
Zibšņu skaits ar vienu bateriju 5000-400 (min. jauda - maks. jauda)
Modelējošā gaisma: 10W LED
Izmēri (L x W x H, cm) 26,5 x 12,5 x 20
Svars (kg): 1.7
Akumulators (Li-ion): 11.1V 4.4A
Lādētājs / Uzlādes laiks: AC110V~AC230V ieeja 12.6V 2A izeja / 3,5 stundas
Akumulatora svars (kg): 0,4

Specifikācija

Papildus informācija

Ražotājs Fomei

Pievērs uzmanību arī mūsu īpašajiem piedāvājumiem

Mūsu ieteikums

Tabulu Sarakstu

24 lapā

21 prece(s)

Mūsu ieteikums

Tabulu Sarakstu

24 lapā

21 prece(s)