Language: bfs.lv latviski
Language:
BFS

Cokin L G2-Soft gradientais ND filtrs (ND8) (0.9)

Cokin L G2-Soft gradientais ND filtrs (ND8) (0.9)

€39,90

Artikuls: Z121S

SKU: Z121S

Saņem šodien!

Saņem šodien!

Gradienti neitrāli pelēkie (GND) filtri samazina gaismas daudzumu konkrētā kadra daļā (pakāpeniski). Z121S samazina gaismas daudzumu astoņas reizes (par 3 diafragmām). Z121M "visblīvākais" ir filtra augšdaļā (3 diafragma)s un pāreja ir līdz aptuveni 3/4 filtra.

+ -

Apraksts

Details

Par Cokin
Uzņēmums Cokin ir filtru ražotājs, kas dibināts 1972. gadā. Žana Kokina 1978. gadā radītā inovatīvā kvadrātisko filtru sistēma pasaulē bija pirmā, kas piedāvāja tik ērti kombinēt un mainīt vairākus filtrus vienlaicīgi. Ir pagājuši gandrīz 40 gadi, taču nekas nav mainījies, tā joprojām ir ērtākā un vienkāršāk lietojamā sistēma pasaulē, kas klonēta un kopēta neskaitāmas reizes. Kopš 2011. gada Kenko Tokina (Hoya, Pentax, Ricoh, Nissin) koncerna sastāvdaļa.

Cokin Creative System
Šie filtri paredzēti lietošanai gan foto, gan video pasaulē. Filtrs tiek novietots priekšā objektīvam, lai modulētu gaismas daudzumu, krāsu, kontrastu, piesātinājumu, kas nonāk līdz sensoram vai filmai. Ar to iespējams arī kontrolēt gan slēdža ātrumu, gan asuma dziļumu. Ja bieži dzirdēts: "Bet tagad taču ir Fotošops", ņemiet vērā, ka filtru lietošana ir pavisam cita filosofija nekā programmātiska pēcapstrāde. Filtri tiek lietoti fotografēšanas vai filmēšanas brīdī un rezultāti redzami momentāli. Filtra izmantošana aizņem nieka 3 sekundes, vēlamā efekta panākšana pēcapstrādē var aizņemt stundas, parēķinot laika ietaupījumu, filtru izmantošana kļūst pašsaprotama. Turklāt laiks nav vienīgās izmaksas, ko rada intensīva pēcapstrāde, tai nereti nepieciešama ļoti jaudīga datortehnika (it sevišķi video) un dārga programmatūra, salīdzinājumā filtru komplekta izmaksas ir niecīgas. Fotogrāfija tiek radīta kadra uzņemšanas brīdī, nevis pēcapstrādē!

Materiāli
Cokin Creative System filtri ražoti no CR39® polimēra, kas tiek plaši pielietots optikas industrijā (piemēram, brillēs). Galvenokārt pateicoties tā izturībai optiskajai gaismas caurlaidībai, kas ir krietni augstāka nekā polikarbonātam (izņemot Creative System polarizācijas filtru, kas ražots no stikla). Pat maksimālā komplektācijā filtru sistēmas svars ir teju nejūtams, tāpēc darbs ar kameru ir tikpat ērts, kā iepriekš un sistēmas nelielais svars neapgrūtina nedz manuālo fokusēšanu, nedz autofokusa motoru. Filtra maiņa notiek tikai 3 sekundēs.

Lietošana
Cokin Creative System viena no galvenajām priekšrocībām, nav nepieciešamības pēc filtra katram objektīvam, pietiek iegādāties adaptera gredzenu konkrētā objektīva diametrā. Cokin filtru sistēmai ir trīs sastāvdaļas. Adaptera gredzens, filtru turētājs un filtri. Adaptera gredzens tiek skrūvēts objektīva filtru vītnē, uz tā tiek stiprināts filtru turētājs un turētājā tiek likti 1-3 filtri dažādās kombinācijās. Filtru sistēma pieejama dažādos izmēros, atkarībā no izmantotā objektīva filtra vītnes:

A sērija: 36mm - 62mm objektīviem (izmērs S)
P sērija: 48mm - 82mm objektīviem (izmērs M - vispopulārākā Cokin sistēma)
Z-Pro sērija: 52mm - 96mm objektīviem (Izmērs L)
Z-PRO sērija: 62mm - 112mm objektīviem (Izmērs XL)

Z121S Cokin M Light gradientais neitrāli pelēkais (GND) filtrs ND2
Gradienti neitrāli pelēkie (GND) filtri samazina gaismas daudzumu konkrētā kadra daļā (pakāpeniski). Nereti pārāk gaišas debesis, kas kontrastē ar tumšu subjektu rada efektu, ka vai nu debesis ir pārgaismotas un neizteiksmīgas vai subjekts ir pārāk tumšs un tajā nav detaļu. GND filtri risina šo problēmu. Z121S samazina gaismas daudzumu astoņas reizes (par 3 diafragmām). Z121S "visblīvākais" ir filtra augšdaļā (2 diafragmas) un pāreja ir ļoti pakāpeniska (3/4 filtra). Gradientie filtri ir lielāki nekā standarta kvadrātiskie filtri, tas paredzēts, lai pārvietojot filtru turētājā uz augšu vai uz leju varētu izvēlēties kadra daļu, kuram piemērot ND efektu.

Izmēri:
100x150mm
Svars: 45g

Katrs Cokin filtrs iesaiņots mikrošķiedru lupatiņā, kas neļauj filtram skrāpēties un izmantojama, lai filtru tīrītu.

Specifikācija

Papildus informācija

Ražotājs Cokin
Filtra Izmērs 100x100mm
Filtra Veids ND filtrs

Pievērs uzmanību arī mūsu īpašajiem piedāvājumiem

Mūsu ieteikums

Tabulu Sarakstu

24 lapā

18 prece(s)

Mūsu ieteikums

Tabulu Sarakstu

24 lapā

18 prece(s)