Language: bfs.lv latviski
Language:
BFS

Aputure VS-5 HDMI monitors 7'' (1920x1200px)

Aputure VS-5 HDMI monitors 7'' (1920x1200px)

€569,90

Artikuls: AU00285

SKU: AU00285

Pasūtāma prece

Pasūtāma prece

+ -

Apraksts

Details

Aputure V-Screen VS-5 ir 7” video monitors ar HD-SDI un HDMI ievadi, 1920x1200 pikseļu izšķirtspēju un 160 grādu skatu leņķi. Tas ļauj viegli pārskatīt iebūvētās funkcijas - waveform, vectorscope, RGB histogrammu, false color un “zebras”. Jaudīgā ierīce ietverta izturīgā un lakoniskā korpusā, kas to padara par optimālo SDI monitoru kā fotogrāfijā, tā videogrāfijā.

1920x1200, Beyond High Definition

Gluži kā tā biedri Aputure FineHD monitoru sērijā, VS-5 lepojas ar 1920x1200 pikseļu izšķirtspējas ekrānu, parādot katru uzņemtā attēla pikseli skaidri un dzidri. 160 grādu skata leņķis ļauj apskatīt uzņemto no jebkura skatpunkta. Monitors veidots ar brīvu vietu zem 7” collu ekrāna, kas svarīgo “statistiku” jeb baterijas līmeni, ievades signālus un citu informāciju uzrāda, nepārklājoties ar pašu attēlu.

HD-SDI

Aputure ir pievienojis ilgi gaidīto SDI ievades iespēju savai monitoru līnijai. SDI pilnībā saglabā ieraksts kvalitāti un droši pārraida HD signālu reālā laikā uz monitoru. Turklāt tas ne vien atvieglo uzņemtā skatīšanu, bet arī precīzi apstrādā patiesos uzņemtā datus. Kamerām, kas neatbalsta SDI izvadi, pieejams HDMI savienojums.

RGB Waveform: Profesionāla krāsu monitorēšana

VS-5 ir atjaunota ne tikai iekšējā elektronika, bet arī monitorēšanas programmatūra. RGB waveform ir jaunākais papildinājums V-Screen profesionālajām monitorēšanas funkcijām un ietver divus datu attēlošanas veidus: RGB parade un RGB overlay. Lai kuru izvēlētos, Waveform palīdz atrast pixel-to-pixel krāsu vērtības, vieglāk iestatīt baltā balansu un izvairīties no attēlu atšķirības dažādos ekrānos.

Vektoroskops - mēra nokrāsu un piesātinājumu

Vektoroskopu lieto koloristi, lai izmērītu nokrāsas un piesātinājumu visā attēlā. Šis spēcīgais rīks ir iebūvēts VS-5, ļaujot izprast un kontrolēt nokrāsas jau filmēšanas laikā.

RGB histogramma, vairāku lauku skatīšana vienlaicīgi

Lai labāk monitorētu savu krāstelpu, VS-5 ir pievienota jauna funkcija - RGB histogramma. Vektoroskopija, RGB parāde un RGB histogramma var tikt attēlota vienlaicīgi, lai ļautu vislabāk novērtēt visas attēla krāsu vērtības dažādos laukos.

Kadra, fokusa un skaņas monitorēšana

VS-5 piedāvā ne tikai krāsu monitorēšanu, bet arī Zebra, False Color, Peaking funkciju, kā arī attēlot skaļuma līmeni, kas palīdzēs kontrolēt filmēšanu.

Trīs barošanas veidi

VS-5 lieto jaunu duālo akumulatoru sistēmu, kas ļauj pievienot un noņemt akumulatorus ar pogas palīdzību. Tajā iespējams vienlaikus ielikt 2 akumulatorus, bet VS-5 lieliski strādā arī ar vienu. Visbeidzot, ierīci iespējams barot caur atsevišķu DC 2.5 mm adapteri vai V tipa baterijām ar komplektā ietilpstošo D-tipa kabeli.

Pilna aizsardzība pret sauli

Pilns saules aizsargs novērš atspīdumus un saules efektu monitorā, pateicoties tā pilnībā noslēgtajam rāmim ar gaismu absorbējošu audumu. Efektīvs pat dienvidus saulē.

Viss vienā, gatavs ceļam

Aputure VS-5 komplektācijā ietilpst triecienabsorbējoša viegla soma, kas pasargās monitoru no skrāpējumiem ceļojot. USB zibatmiņa atvieglos programmatūras atjaunošanu, un pievienotie HDMI kabeļi derēs jebkurai aparatūrai.

Paneļa izmērs: 7.02"
Izšķirtspēja: 1900x1200 px
Spilgtums: 450 cd/m2
Kontrasts: 1200:1
Skata leņķis: 160/160 (H/V)
Pikseļa izmērs: 0.07875 (mm) x 0.07875 (mm)

Ievade: HDMI / HD-SDI

Audio: 3.5 mm jack

Darbības strāva (12V): 700 mA
Ievadspriegums: DC 7~18V
Jauda: <9 W
Akumulatori: Sony NP-F/NP-FM/NP-QM sērija

Darbības temperatūra: 0~55 C
Uzglabāšanas temperatūra: 0~70 C
Mitrums: 30%~70%

Izmēri: 180 x 122 x 35 mm

 

Specifikācija

Papildus informācija

Ražotājs Aputure

Pievērs uzmanību arī mūsu īpašajiem piedāvājumiem

Mūsu ieteikums

Tabulu Sarakstu

36 lapā

21 prece(s)

Mūsu ieteikums

Tabulu Sarakstu

36 lapā

21 prece(s)